Tag Archives: жисел бундцхен

(ФОТО) Крај на една бајка – Жизел Бундхен и Том Брејди се разведуваат: „Тој треба да си ја следи среќата“

Како што потврдиле извори за Page Six, Жизел Бундхен и Том Брејди не успеале да ги надминат разликите и ангажирале адвокати за да започнат постапка за развод. Веќе некое време се шушка дека на бракот на еден од најгламурозните парови не му цветаат рози и дека е можно да дојде …

Повеќе »