Tag Archives: естер шимек

(ФОТО) Кралот на хрватските сапуници со неа е 13. години: Врската започнала додека бил во брак, бившата дознала за тоа од медиумите

Прославениот хрватски актер Жарко Радиќ неодамна го прослави својот 72. роденден, но тоа не го спречува да ужива во љубовта со својата млада партнерка Естер Шимек. Кралот на сапунските опери и убавата русокоса Естер редовно привлекуваат внимание кога се појавуваат заедно во јавноста, а нивната љубовна приказна започнала (барем што …

Повеќе »