Tag Archives: есен и зима

(ФОТО) Ова е најпопуларниот модел на панталони во овој момент: Дали сте доволно храбри да ги носите?

Парче со мек крој што практично нема структура Во светот на фармерки и панталони, моменталниот е најпопуларен моделот познат под називот „slouchy jeans“. Нивниот назив означува мек крој што практично нема структура, а кој не е зцврст и затегнат, туку го релаксира телото. View this post on Instagram Can’t get …

Повеќе »