Tag Archives: епилог

ИСПОВЕД – Отишла на меден месец и не можела да поверува што се случило: Сакала да се забавува со сопругот, а потоа СВЕКОРОТ направил неверојатна работа!

По завршувањето на венчавката, повеќето младенци едвај чекаат да одат на меден месец. Слично размислувала и една девојка додека нејзиниот свекор не се појави на романтично патување. Жена од САД со сопругот отишла во Мексико да ужива во меден месец. Впивајќи го сонцето на нивниот едномесечен одмор, жената се чувствувала …

Повеќе »

(ВИДЕО) НЕВЕРОЈАТНАТА ПРИКАЗНА ДОБИЛА СПЕКТАКУЛАРНО ПРОДОЛЖУВАЊЕ: Се огласил таткото на малечкиот Том, кој доби рекет од Ѓоковиќ, и открил што се случило подоцна!Новак е ЧУДО!

Момчето Том, кое го привлече вниманието на јавноста во финалето на Ролан Гарос, не престанува да биде во центарот на настаните дури и’ неколку дена по завршувањето на Грен слемот. Новак по завршувањето на мечот му го даде рекетот на момчето кое цело време го бодреше од публиката, а неговата …

Повеќе »