Tag Archives: ема зептер

(ФОТО) Ќерката на српски претприемач се пофалила со луксузот, се вози во авион и ужива во луксузни вили

ЕМА ЦЕПТЕР, ќерката на српскиот претприемач Филип Цептер и неговата сопруга Мадлене, често на Инстаграм објавува фотографии од нејзините патувања и луксузот во кој ужива. Таа ужива во базени, луксузни вили, ресторани, патувања со авион… Ема позира за Инстаграм во скапи комбинации на облека, а често објавува и фотографии во …

Повеќе »