Tag Archives: езел

(ФОТО) Зошто Бариш Фалај е најдобриот негативец во турските серии

Турскиот актер Бариш Фалај ја изгради својата кариера играјќи моќни негативци во едни од најпознатите турски серии.Познатиот актер кој во 2017 година реши да се посвети на приватниот живот, се врати пред камерите и на екраните на почетокот на оваа година. Бариш е лојален сопруг и посветен татко. Тој е …

Повеќе »

(ФОТО) Кого љуби во приватниот живот, Ејшан од хит серијата Езел

Убавата турска актерка, Џансу Дере, која македонската публика ја сакаше и мразеше во улогата на Ејшан од неверојатната серија Езел, во приватниот живот е далеку од фаталната љубов што ја доживува со Езел (Кенан Имирзалиоглу). Всушност таа помина години во навидум стабилна врска, се`додека не претрпе страшно предавство. Оттогаш, папараците …

Повеќе »

(ФОТО) После приказните дека сопругата ја измамува со МАЖ, фаталниот Езел ја покажал нежната страна!

Познатиот турски актер Кенан Имирзалиоглу, на нашата публика познат како Езел од турската сапуница со исто име, и неговата сопруга Синем Кобал годинава стануваат родители. Турските медиуми претходно пишуваа дека парот очекува девојче, но се чини дека во нивниот дом ќе пристигне момче. View this post on Instagram Love ❤️ …

Повеќе »

(ФОТО) Популарниот Езел ја измамил трудната сопруга со 37. годишен КОЛЕГА!

Познатиот турски актер Кенан Имирзалиоглу, подобро познат на нашата публика како Езел од турската сапуница со исто име, и неговата сопруга Синем Кобал годинава стануваат родители. Турските медиуми претходно пишуваа дека парот очекува девојче, но се чини дека во нивниот дом ќе дојде момче. View this post on Instagram İyiki …

Повеќе »