Tag Archives: дрогирана

(ВИДЕО+ФОТО) Славната пејачка Дафи, додека ја држеле во заробеништво, со денови ја дрогирале и силувале!

„Вистина е, и ве молам верувајте ми дека сега сум во ред и безбедна. Ме силуваа и дрогираа, тие ме држеа во заробеништво неколку дена“, напишала пејачката Популарната пејачка Дафи (35) открила дека била заробена со денови, а потоа била дрогирана и силувана. Пејачката сега е безбедна и закрепнува, и …

Повеќе »

(ФОТО) Сакала да ја отвори вратата за време на лет, па добила две години затвор:„Сите ќе ве убијам!“

Британката која се обидела да ја отвори вратата на авионот, за време на лет, осудена е на две години затвор. Chloe Haines jailed after attemtping to open plane door midway through Stansted flighthttps://t.co/VZFhlWhtsg pic.twitter.com/J6YXVyhzaU — Phillip Covell (@PhillipCovell) February 12, 2020 Клои Хаинс (26) летал од Лондон до Даламан во …

Повеќе »