Tag Archives: допирање

(ВИДЕО) Дошла скоро гола пред слон кој со сурлата и го ИСКИНАЛ бикинито!

Животното прво ја „допирало“ жената како да ги утврдува фактите Франсис Џејмс дошла во сафари паркот да собере неколку лајкови додека мазела слоница. Бидејќи, како поинаку да се објасни фактот дека таа пред животното излегла во премало бикини? При тоа, имала среќа што слоницата сакала да си поигра со нејзините …

Повеќе »

(ФОТО) МУ СЕ ЗАКАНУВА ЗАТВОР: Славниот глумец ги негира сериозните обвинувања откако со лисици на рацете бил изведен пред судија

Куба Гудинг Јуниот е уапсен поради непримерено допирање на жени во ноќни клубови, поради што му се заканува затворска казна… Еден од најпознатите холивудски глумци, Куба Гудинг Јуниор, е снимен со лисици на рацете додека полицијата го приведувала после сериозни обвинувања на две жени, дека непримерено ги допирал. Имено, 51. …

Повеќе »

(ВИДЕО) Се допирал гледајќи жена која вежбала па добил забрана на пристап во теретаната:„Апсолутно дно од однесување“

Мажот кој е уловен како се самозадоволува гледајќи жена која прави клекнувања сега добил доживотна забрана за пристап на теретаната во која се случил овој инцидент. Ситуацијата ја разоткрила корисничка на теретаната која забележала дека мажот раката ја држи во гаќичките и ја набљудувал девојката која пред него прави клекнувања. …

Повеќе »