Tag Archives: доктор сандра ли

(ВИДЕО) ИМАЛ ОГРОМЕН ИЗРАСТОК НА ГРБОТ: Докторката му направила ДУПКА и го ослободила од маките! Го извадила ОВА ЧУДО!

Морбиден израсток … Американската докторка Сандра Ли објави видео на својот Јутјуб канал, на кое се гледа една од нејзините најневеројатни интервенции. Неименуван господин на вратот имал израсток со големина на топка. Она што било во него е нереално. Всушност, тоа е липом – бениген тумор на масно ткиво што …

Повеќе »