Tag Archives: дејвид швимер

(ФОТО) НИКОЈ НЕ ГО ОЧЕКУВАЛ ОВА: Џенифер Анистон се вратила на СТАРАТА ЉУБОВ!

Поради старо-новата холивудска двојка, Џенифер Лопез и Бен Афлек паѓаат во заборав. Се чини дека познатата холивудска актерка Џенифер Анистон конечно ја најде среќата во љубовта, ако им се верува на пишувањата на странските медиуми. Нејзиниот љубовен живот е под будното око на јавноста откако се разведе од својот колега …

Повеќе »

(ФОТО) Тажна вест за фановите на популарната серија: Корона вирусот го одлага новото собирање на „Пријатели“

Долгоочекуваното обединување на екипата на популарната серија „Пријатели“ е одложено поради пандемијата на корона вирусот… Специјалната епизода ќе биде снимена следната недела на првобитната сцена во Бурбанк, Калифорнија, а ќе се емитува во мај. Не е одреден новиот датум за снимање, а HBO Max одби да ја коментира новата ситуација. …

Повеќе »