Tag Archives: дебатна емисија

(ВИДЕО) АКО СТЕ ПРОПУШТИЛЕ – Славица на Алфа ТВ во живо: „Јас само чекам да водам љубов со љубовникот додека мажот не е тука, а него ем не го бива ем озборува!“

Во попладневните емисии на телевизија Алфа граѓаните имаат можност да дебатираа, а ние ве потсетуваме (или ако не сте гледале – информираме) како минало едно јавување на темата „Озборување“. Во емисијата се јавила, веќе добро познатата гледачка, Славица дебатирајќи на оваа тема. Таа среде емисија зборувала за нејзиниот љубовник, но …

Повеќе »