Tag Archives: две бебиња

(ФОТО) ПРИКАЗНА ЗА КОЈА „БРУЈАТ“ МЕДИУМИТЕ: Не едно туку две бебиња – „Меган е бремена со близнаци!“

Додека обожавателите ширум светот со нетрпение го очекуваат големото интервју со Опра Винфри во кое кралскиот пар треба да ги открие сите сочни детали за животот на дворот, странските медиуми пишуваат дека тие исто така ќе откријат дека нивното семејство ќе се зголеми за два члена   View this post …

Повеќе »

(ВИДЕО) БАШ ГО ЛИЧИ – ВАКА ИЗГЛЕДА КОГА ТАТО ПОВИВА ДВЕ БЕБИЊА ОДЕДНАШ: Погледнете како успеал да се снајде!

На мажите никогаш не им е лесно кога сами треба да го чуваат бебето. И’ замислете ја ситуацијата кога имате новопечен татко со две бебиња и треба и на двете да им ги промените пелените? Таа слика би изгледала вака. Замислете како вие би се снашле на негово место.

Повеќе »