Tag Archives: груб дочек

(ВИДЕО) НЕПРИЈАТЕН МОМЕНТ – Кејт Мидлтон грубо ја пречекале во Северна Ирска, ѝ рекле: „Подобро да си во својата земја“

Принцот Вилијам и неговата сопруга Кејт Мидлтон вчера ја посетија Северна Ирска, а по тој повод принцезата од Велс се соочила со непријатна ситуација. View this post on Instagram A post shared by The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales) За време на нејзината прошетка во Белфаст, Кејт ја сретнале …

Повеќе »