Tag Archives: грда девојка

(ФОТО) ИДИОТИ НА ИСТАГРАМ ЈА НАРЕКУВААТ НАЈГРДА ДЕВОЈКА НА СВЕТОТ: Таа има многу ЈАСНА порака за сите која ќе ве поттикне на размислување!

Кога Германката Илка Брул (27) се појавила на Инстаграм, таа била бомбардирана со грди зборови и навреди и била почестена со титулата најгрда девојка на светот. Илка не дозволила тоа да ја потресе во намерата на светот да му го покаже своето лице и да докаже дека убавината има многу …

Повеќе »