Tag Archives: гибс

(ВИДЕО) Гибс после 18. сезони на Navy CIS ја напушта серијата

По 18. сезони, актерот Марк Хармон одлучил да ја напушти серијата „Navy CIS“, во која го отелотвори ликот на Лерој Џетро Гибс, но тој ќе продолжи да работи на серијата како извршен продуцент. Гласините за неговото заминување беа гласни веќе неколку месеци, но официјалната потврда пристигна денес. Хармон потпишал договор …

Повеќе »