Tag Archives: вотергејт

(ВИДЕО) СЛАВНИОТ ГЛУМЕЦ ПОСТАВИЛ УЛТИМАТУМ: Вакцинирајте се или не се враќам на снимање!

Актерот Шон Пен изјавил дека нема да се врати на снимањето на тв серијата „Гаслит“, инспирарана од аферата Вотергејт, се додека целата екипа не се вакцинира против вирусот корона, потврдил претставникот на актерот за Си-Ен-Ен. Пен во политичка драма ја игра улогата на државниот обвинител Џон Мичел, а славната Џулија …

Повеќе »