Tag Archives: воодушевување

(ВИДЕО) Невеста донела куче на свадба: Нивниот настап ги воодушевил сите гости

Никој не останал рамнодушен на нивниот танц Љубовта помеѓу кучето и човекот нема граници. Секојдневно сме изненадени од тоа колку милениците можат да го сакаат и да му бидат лојални на својот сопственик. На ист начин љубовта на човекот кон кучето е неизмерна, а уште еден доказ во серијата е …

Повеќе »

(ВИДЕО) Сопственичката ги видела нејзините две кучиња после 18. месеци – нивната реакција трогнала многумина

ВИДЕО од жена која ги изненадила своите две кучиња откако била отсутна 18. месеци ги трогнало луѓето на социјалните мрежи. Сара Кеог на TikTok сподели видео од емотивното обединување со нејзините сакани кучиња по година и пол мината во Австралија, а видеото досега е прегледано речиси 400 илјади пати. Нејзините …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ЛУЃЕТО СЕ ВООДУШЕВЕНИ – Серијата која е полна со геј секс сцени, моментално е една од најпопуларните на Нетфликс

За само десет дена, серијата „Uncoupled“ стана една од најпопуларните на Нетфликс. Главната улога ја има Нил Патрик Харис, ѕвездата од серијата „Како ја запознав мајка ти“. Во серијата, Харис го игра Мајкл, хомосексуалец во неговите 40-ти години, кој почнува да живее како самец во Њујорк, откако бил отфрлен од …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ФАНТАСТИЧНА АТМОСФЕРА – Рома спектакуларно го претстави Дибала, навивачите му приредиле незаборавен пречек!

Рома приреди навистина спектакуларно претставување на новата ѕвезда на клубот, а тоа е аргентинскиот фудбалер Пауло Дибала, кој летово пристигна во римскиот клуб откако го напушти Јувентус по истекот на договорот. Презентацијата се одржа пред голем број еуфорични фанови на Волчицата кои ја заокружија целата програма. Дибала излезе во новиот …

Повеќе »

ОВА Е ФОТОГРАФИЈАТА ЗА КОЈА ЗБОРУВА ЦЕЛ СВЕТ: На матура дошол во ЦРВЕНО ЗДОЛНИШТЕ, а реакцијата на неговата мајка е ХИТ на социјалните мрежи!

Корбен има 16 години и живее во Норфолк, Англија. Со модното издание во кое ја прослави матурата воодушеви многумина на социјалните мрежи. „Кога имаше 12 години, син ми ми кажа дека би сакал да оди на матура во здолниште. Четири години подоцна го остваривме тоа. Неописливо сум горда на него …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Реакции на полувремето на Супер Боул: „Ова беше најдоброто музичко шоу досега“

„НАЈДОБРОТО музичко шоу во историјата на Супер Боул“, е коментарот што најчесто може да се види по шоуто на полувремето на овогодинешниот Супер Боул. Настапиле Еминем, Др. Дре, Кендрик Ламар, Снуп Дог и Мери Џеј Блајџ и 50 Сент и Андерсон Пак. MARY. J. BLIGE. 👑 #PepsiHalftime pic.twitter.com/jRKg9F1ELV — NFL …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) КЕЈТ МИДЛТОН СВИРЕЛА ПИЈАНО И ВООДУШЕВИЛА: Концертот во Вестминстерската опатија за Бадник бил незаборавен!

Војвотката од Кембриџ го придружувала пејачот Том Вокер на пијано како дел од изненадувачкиот настап на концертот Together At Christmas, кој во Обединетото Кралство се емитувал на Бадник. Кејт Мидлтон „потполно воодушевила“ со својот прв јавен настап на пијано, јавуваат англиските медиуми. Војвотката од Кембриџ го придружувала пејачот Том Вокер …

Повеќе »

7 ФИНАНСИСКИ ПРАВИЛА ВО ВРСКАТА: Руски психолог ја открива тајната за среќна врска

Неговите ставови предизвикуваат многу контроверзии – додека дел од публиката е апсолутно воодушевена од нив, на многумина им се одбивни и туѓи. Младиот руски психолог Јарослав Самоилов, еден од предавачите на Рускиот онлајн институт за практична психологија, е специјализиран за машко-женски односи. Седум финансиски правила во врската се. 1. Мажот …

Повеќе »

(ФОТО) Роналдо видел дете пред тренинг центарот на Јунајтед: Застанал и го воодушевил!

КРИСТИЈАНО РОНАЛДО денес одвоил слободно време, откако дошол на тренинг, за да му го разубави денот на младиот навивач на Манчестер Јунајтед. Момчето го чекало Роналдо на влезот во Карингтон, а во рацете имал картонска табла на која пишувало: “Роналдо, можеш ли да застанеш? Тоа ќе ми го разубави денот”. …

Повеќе »