Tag Archives: вонземјанин

(ВИДЕО+ФОТО) Во момент на 350 км/час, а досегот му е преку 1600 км. Ова е Hyperion XP-1

HYPERION XP-1 по малку потсетува на Bugatti, но, откако, вонземјаните го наполниле со стероиди… Вонземјанинот меѓу автомобилите беше најавен минатото лето и сега може да се види на улиците на Лос Анџелес. Маскираната надворешност привлекува внимание каде и да се појави, а покрај него, Ферари изгледа досадно. Токму така, на …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Од морските длабочини – ФАТИЛ „ВОНЗЕМЈАНИН“:Рибар кај Алјаска нашол чудно суштество со портокалови пипала – не му било сеедно кога се движело по неговата дланка!

Кога рибарот го фатил ова чудно суштество во близина на брегот на Алјаска, тој прво помислил дека не е од оваа планета. Спотот прикажува портокалово суштество што прави ритмички движења додека нежно се обидува да ги исправи своите кадрави долги пипала. Меѓутоа, вистинското изненадување се случило кога рибарот го сврте …

Повеќе »

(ВИДЕО) Поради деформација на главата го викаат „вонземјанин“:„Зборуваат дека не сум од овој свет!“

Маж со тешка деформација на главата очајнички сака пластична операција за да може да се вљуби и основа семејство, пренесува Mirror. Аншу Кумар од Пинџаба, Индија, поради неговата чудно изобличена глава го викаат „вонземјанин“, а наводно лекарите не успеале да дијгностицираат за какво пореметување станува збор. Поради својата мистериозна состојба …

Повеќе »