Tag Archives: вонемирување

(ФОТО) ПОЗНАТИОТ АКТЕР непристојно ги вознемирувал колешките на сетот – Снимањето е прекинато!

Снимањето на „Being Mortal“ е прекинато откако минатата недела беше поднесена жалба против актерот Бил Мареј, обвинувајќи го за „непримерно однесување“. Холивудскиот актер Бил Мареј се однесувал недолично за време на снимањето на филмот „Being Mortal“, пишуваат американските медиуми. View this post on Instagram A post shared by Bill Murray …

Повеќе »

(ФОТО) „КАКО ЗНАЕШЕ КАДЕ ЖИВЕАМ“: Девојка разговарала со маж во лифтот, а неколку дена подоцна СЛЕДЕЛ ШОК!

ЖЕНАТА открила колку се згрозила откако мажот што го запознала во лифтот решил да стави порака под сите врати во нејзиниот станбен блок за да ја покани на состанок. Леја Хајлперн од Лидс сега живее во Мајами, Флорида, и рекла дека останала „избезумена“ откако постар маж се обидел со бизарна …

Повеќе »