Tag Archives: водолија

Ова е најмудриот хороскопски знак

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… НЕГОВИТЕ интелектуални способности, желбата за знаење и откривање и љубопитноста го прават најмудриот хороскопски знак. Тој е искрен, нескротлив и по малку себичен. Станува збор за Водолија. Водолијата е …

Повеќе »

Вечерва е полна Месечина во Девица: Овие три хороскопски знаци ги очекуваат големи промени

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Периодот на полна Месечина во хороскопскиот знак на Девица е време на самоанализа, преиспитување на сопствените навики и донесување мудри одлуки. Според астролозите, ова е особено поволно време за …

Повеќе »

3. реченици кои ВОДОЛИЈАТА НЕ ПОДНЕСУВА ДА ГИ СЛУШНЕ: Не го изговорувајте ОВА – ќе предизвикате лутење!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Дознајте подолу што не треба да и кажете на Водолијата Водолијата е единствена, непредвидлива, оригинална, оптимистичка и дружељубива. Високите луѓе, со јасен поглед на иднината, главно се занимаваат со …

Повеќе »

Ова ќе биде најсреќниот хороскопски знак во 2021. година

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Пристигна новата година, за која сите се надеваат дека ќе биде посреќна од 2020 година. Ако му се верува на хороскопот, оваа желба ќе и биде исполнета на Водолијата. …

Повеќе »

Вљубени сте во Водолија? Треба да ги знаете овие 5. работи!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Конечно пронајдовте маж за кој сметате дека е „вистинскиот“ и сè изгледа идеално. Меѓутоа, кога станува збор за Водолија, добри се шансите дека има некои работи што тешко ќе …

Повеќе »

Љубовта со овој хороскопски знак е неверојатна!

Кога станува збор за Водолија можете да очекувате се… Работата е во тоа што Водолијата е таква личност со која никогаш нема да ви биде здодевно како и дека никогаш нема да знаете што ќе направи. Во случај да се вљубите во Водолија важно е да знаете неколку работи за …

Повеќе »