Tag Archives: вода за пиење

(ВИДЕО) Стјуардеса вели дека никогаш не треба да пиете вода во авион – Експертите се согласуваат!

30-годишна Кат Камалани е стјуардеса која стана sвезда на ТикТок благодарение на видеата во кои открива детали што не им се познати на многу патници. Таа неодамна крена прашина откако ги предупреди луѓето да пијат само конзерви или пијалаци во шишиња во авион. „Не јадете го ова во авион“, е …

Повеќе »

(ФОТО) Син рај кој ги збунува научниците: Единствена појава на која никој не и ги знае причините

Неверојатната количина мраз опкружена со бесконечна шума привлекува огромен број туристи кои сакаат да видат чудо што се смета за осмо во светот …. Од жешките чекори на тангото до глечерот – сето ова ве чека на патување кое не смеете да го пропуштите. Затоа не е изненадувачки што многумина …

Повеќе »