Tag Archives: внуки

(ВИДЕО+ФОТО) Искрено со Каролина Гочева: „Најзлобните коментари ги пишуваат жени што на профилната фотографија се со внуци или цвеќе. Не знам што ги тера да бидат такви, веројатно тоа ги исполнува”

Со посебна љубов зборува за внуките Луција и Инес, оти како што вели, љубовта на тетката е веројатно слична како што е љубовта на мајката кон децата… Поп-ѕвездата Каролина Гочева 30 години е на музичката сцена. Зад неа се хитови, фестивали, концерти, настапи. На 1 јули на стадионот на АРМ …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) РАЃАЊЕТО НА ПРВАТА ЌЕРКА НАЈУБАВ И НАЈБОЛЕН МОМЕНТ: Се огласила првата ќерка на Балашевиќ и открила што посакал за 67. роденден

ЈОВАНА ЛОЛА БАЛАШЕВИЌ, првата ќерка на Ѓорѓе Балашевиќ, се огласила на својот Инстаграм профил по смртта на нејзиниот татко. Таа сподели видео од Ѓорѓе и Оливера како уживаат со своите внуци на неговата роденденска забава во нивниот семеен двор во Нови Сад. „Мислев дека вечерва ќе можам да избегам. Колку …

Повеќе »