Tag Archives: видео

(ВИДЕО) Татко тврди дека нешто го повлекло неговото дете под креветот, луѓето пишуваат:„Ова е хорор!“

МОРБИДНА снимка од надзорна камера во детската соба станала вирална на ТикТок. Имено, татко на двегодишно девојче објавил видео во кое, како што тој тврди, некој или нешто го вовлекло девојчето под кревет. „Нешто ја повлече мојата ќерка под креветот. Мојата сопруга мисли дека отползела, но јасно е дека нешто …

Повеќе »

(ВИДЕО) Жена со грепка му рекла на сопругот дека е бремена: Погледнете ја неговата реакција!

ХЕЈЛИ Баез и нејзиниот сопруг Рик ја имаат двегодишната ќерка Хазел, а таа неодамна открила дека е повторно бремена. Оваа вест решила да му ја соопшти на својот сопруг на креативен начин и снимала сè пред камера и го објавила на ЈуТјуб. Со позитивен тест за бременост, таа се скрила …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) WNBA ѕвезда провоцира со облините: Висока е 203 сантиметри и го обожува својот сексапил!

Кошаркарската sвезда Лиз Кембриџ го забрзала пулсот на фановите споделувајќи секси видео по повод приближувањето на Денот на вљубените. Спортистката со висина од 203 сантиметри се пофалила со своите облини, во долна бела облека со халтери. „Па, кој од вас е мој пар за Денот на вљубените? Не ми треба …

Повеќе »

(ВИДЕО) Ѕвезда на Арсенал снимила соиграч како мастурбира. Видеото се појавило во јавност!

Млад играч на Арсенал на позајмица во Ница, Вилијам Салиба, се нашол во центарот на скандал. Видеото што го снимил на собир на младата репрезентација на Франција протекол во јавноста, а еден од неговите соиграчи се самозадоволува! Се опуштил пред пријателите На видеото јасно се гледа како еден член на …

Повеќе »

(ВИДЕО) ПРЕДИЗВИКАЛА БУРА ОД РЕАКЦИИ – Бритни Спирс ја загубила контролата и го шокирала светот

Под бизарното видео, пејачката го означила Џастин и со тоа предизвикала бура од реакции Една од најголемите светски sвезди, Бритни Спирс, на својот Инстаграм профил сподели видео во кое танцува на песната „Holy Grail“, во која се вокалите на Џастин Тимберлејк Под бизарното видео, пејачката го означи Џастин и со …

Повеќе »

Видео со повеќе од 7. милиони прегледи: Девојче, случајно, на училиште ги однело „тангите“ на мајка и

Една мајка ниту самата не знаела дали да се смее или да плаче заради ситуацијата во која се нашла. На видеото што го објавила Грејс, било јасно дека е засрамена бидејќи го криела лицето и се смеела на ситуацијата во која се нашла. Иако нејзината ќерка не се гледа, во …

Повеќе »

(ВИДЕО) Официјална промоција на видео записот за песната „Маска“ на Мијата

Оваа песна стана дел од радискиот етер уште пред еден месец а сеgа се здоби и со спот. Покрај како автор на музиката и текстот на песната „Маска“, Мијата се јавува и како режисер на ова уникатно видео издание. Додека аудиото соработката беше со Дамир Пух и Наташа Миха, за видеото …

Повеќе »

(ВИДЕО) ГО СНИМАЛА ТРЕНИНГОТ А НЕМАЛА ПОИМ ШТО СЕ СЛУЧУВА ЗАД НЕА: Го гледате овој конвој? Таа ниту не…

Во неверојатното видео, на инструкторката по аеробик која продолжува со својата рутина за танцување, додека во позадина конвој возила се приближува до парламентот. Танчерката која го снимала својот тренинг пред парламентот во Мјанмар станала сензација на социјалните мрежи откако случајно ги фатила првите моменти на драматичниот воен удар. Да потсетиме, …

Повеќе »

(ВИДЕО) По интернет кружи видео на загревање на Марадона и Меси кое ги воодушевило фановите!

Ретко видео кружи на интернет кое ја воодушеви аргентинската јавност. На него се загреваат Диего Марадона и Лионел Меси пред натпреварот на аргентинската репрезентација. Марадона ја водеше Аргентина од 2008. до 2010. година, а Меси во тоа време беше на почетокот на својата кариера. На видеото кое деновиве започна да …

Повеќе »