Tag Archives: видео

(ВИДЕО+ФОТО) ОД НЕБО ДО ДНО – Каролина со нова долгоочекувана поп песна!

Како што најави на нејзиниот голем концерт на отворено во јули (дека следи нешто ново и возбудливо), Каролина Гочева вчера го претстави синглот ,,Од небо до дно”, нејзината прва поп песна после 12 годишна пауза. Музиката е на Каролина Гочева, аранжманот на песната е на Роберт Билбилов, а текстот на …

Повеќе »

ШОКИРАНА мајка објавила видео: Дали е ова ПРИСТОЈНО за семеен воден парк?

Видеото за кратко време собрало повеќе од четири милиони прегледи, но Ким, која очигледно била навредена од купачиот на младата дама, не ги добила баш одговорите на кои се надевала… Ким Страм (39) од САД неодамна на својот профил на TikTok објавила видео од воден парк, кое предизвикало лавина коментари. …

Повеќе »

(ВИДЕО) НАД 5. МИЛИОНИ ПРЕГЛЕДИ – Реакцијата на мајката кога го фатила синот како прави хаос, воодушевила многумина: „Ти се восхитувам!“

Сите деца понекогаш знаат да бидат непослушни и многу родители бурно реагираат кога ќе го видат нередот што го направиле. Меѓутоа, тоа не бил случај со Инди Клинтон. 25-годишната мајка на синот Нави често објавува видеа на TikTok за техниките на воспитување што ги користи. На едно неодамнешно видео, таа …

Повеќе »

(ВИДЕО) Татко ја вози ќерка си на училиште со мотор, луѓето го критикуваат!

Татко со гордост споделил видео од неговата најмлада ќерка како се вози на мотор со него, но тој не ја очекувал реакцијата што ќе ја предизвика. Корисниците на TikTok го нападнаа PJ Challenger затоа што не ја облекол неговата ќерка во соодветна облека за мотоцикли, што е важно за безбедноста. …

Повеќе »

(ВИДЕО) ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА СТРАШНАТА СНИМКА КАКО ГРОМ УБИЛ ЧОВЕК! Мрежите зовреа од морничавото видео кое го шокираше СВЕТОТ!

На социјалните мрежи се појави снимка од удар на гром во дрво, под кое се засолниле четворица мажи, од кои еден починал од последиците на ударот! На социјалните мрежи пред неколку дена се појави неверојатно и страшно видео. За само неколку дена има повеќе од 17. милиони прегледи и се …

Повеќе »

(ВИДЕО) Брутална одмазда: Младоженецот на венчавката пуштил видео од невестата како има секс со друг

Одмаздата на младоженецот од Кина кој среде венчавка објавил интимно видео од идната сопруга со друг маж повторно го тресе интернетот. Работата да биде уште полоша, го изневерувала идниот сопруг со својот зет додека нејзината сестра била бремена. Овој клип од 2019. година повторно е актуелен на социјалните мрежи и …

Повеќе »

(ВИДЕО) 4. МИЛИОНИ ПРЕГЛЕДИ – Огромна змија завиткана околу муцката на кучето, видеото од спасувањето е хит на интернет!

Кучињата по природа се истражувачи, па не е невообичаено да се вратат од прошетка со некој „плен“ што сакаат да им го покажат на сопствениците. Најчесто се работи за коски или некаков отпад, но сопственичката на кучето од Сан Диего останала шокирана кога видела со што се појавил нејзиниот миленик. …

Повеќе »

ШЕГОВИТО ВИДЕО – Ибрахимовиќ го „заштити“ најпознатиот TikToker Хаби Ламе: „Не се плеткајте со нас!“

Шведскиот напаѓач Златан Ибрахимовиќ и најпознатиот Тиктокер Хаби Ламе веќе извесно време соработуваат на социјалните мрежи, а вчера напаѓачот на Милан објави ново видео од едно нивно дружење. Во видеото кое брзо наиде на голем број реакции, најпрво се појавува Ламе испровоциран од возач во друг автомобил. Сега веќе познатиот …

Повеќе »

Јутјубери уништиле теренец вреден 250. илјади евра поради видео, погледнете ја снимката!

Теренец вреден ЧЕТВРТИНА милион евра е моќна машина, но не е посилна од човечката глупост. Само еден скок бил доволен за да се уништи шасијата на уникатниот теренец. И тоа не било кое, туку чудовиште со три оски и шест тркала. Ѕверот е создаден врз основа на камионот RAM TRX …

Повеќе »