Tag Archives: видео

(ВИДЕО) Тајната за блескавите решетки на шпоретот можеби се крие во таблетите за миење садови

МАЈКА на две деца, Каролина Меколи, на TikTok објавила трик за миење на решетките на шпоретот и резултатот многумина оставил во чудо. Имено, во краткото видео таа го наполнила мијалникот со вода, внатре ставила две таблети за машина за миење садови и ги потопила мрсните решетки. Таблетите успеале да ги …

Повеќе »

(ВИДЕО) ДЕВОЈКА ГО СПОДЕЛИЛА НАЈГОЛЕМИОТ СРАМ ЗА ВРЕМЕ НА ИНТИМЕН ЧИН: Момчето дошло кај неа и почнало да вришти среде акција! Причината е ужасно ГАДНА!

Девојка се присетила на својот најголем блам што го имала за време на интимен чин. Имено, таа раскажала се за мажот кој и го извалкал креветот, но тоа не е се. Имено, тој го оставил својот неред и отишол да се истушира, па таа го исчистила. Во видеото таа се …

Повеќе »

(ВИДЕО) ДЕВОЈКА НАРАЧАЛА ФУСТАН ОД ЛАТЕКС, А ОНА ШТО ГО ДОБИЛА БИЛО СТРАШНО: Споделила клип кој ги насмеа сите, вака изгледа во ТАА ОБЛЕКА!

Секој барем еднаш се уверил дека купувањето облека преку Интернет може да биде грешка бидејќи на домашна адреса стигнува нешто што не личи на производот од фотографијата на страницата. Истото и се случило на една девојка, позната само како Чави. Таа одлучила да нарача краток, тесен, розов фустан од латекс, …

Повеќе »

(ФОТО) МОРБИДНО УБИСТВО НА СТРИПТИЗЕРКА ПОРАДИ ВИДЕО НА ИНСТАГРАМ: Објавила што нашла под автомобилот, изрешетана после неколку дена!

ЕГЗОТИЧКАТА танчерка е пронајдена мртва, застрелана во грб, само една недела откако објавила грозоморно видео на Инстаграм. Абигејл Салдана (22) споделила со своите придружници видео на кое го покажала уредот за следење што го нашла под нејзиниот автомобил. Аби рекла и дека мисли дека еден од посетителите на стриптиз барот …

Повеќе »

(ВИДЕО) ИЛЈАДНИЦИ ЛУЃЕ ГО ПОГЛЕДНАЛЕ ВИДЕОТО, МОРАТЕ И ВИЕ: Урнебесните реакции на овие малечки ќе ве насмеат до солзи!

Ова видео е доказ дека децата понекогаш се многу попаметни и поснаодливи од нас возрасните… Родителите често објавуваат урнебесни видеа од своите малечки на социјалните мрежи, па така настанала оваа компилација. Ова видео ги спојува неодоливите реакции на децата кои сигурно ќе ве насмеат и ќе ви го разубават денот. …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Алек Болдвин прв пат пред камера проговорил за смртта на снимателката

АЛЕК БОЛДВИН прв пат пред камера проговорил за смртта на Халина Хачинс. Актерот им се обратил на папараците кои деновиве неуморно го следат каде и да се појави. Видеото го објави TMZ. Актерот го запрел автомобилот на пат во Вермонт за да и се обрати на јавноста. Со него била …

Повеќе »

(ВИДЕО) Касемиро го турнал Модриќ, а потоа го удрил во грб. Погледнете го инцидентот!

Реал во гости го победи Елче со 2:1, но на социјалните мрежи се споделува видео од тренинг на кралскиот клуб. Видеото протече на социјалните мрежи и го прикажува инцидентот на тренингот на Реал. Жртвата беше капитенот на Хрватска. На почетокот на снимката се гледа дека Касемиро нешто му кажува на …

Повеќе »

(ВИДЕО) Разбрануваниот Дојран и емотивната Александра Јанева

По објавувањето на спотот за синглот „Денот што ни носи“, Александра Јанева започнува нов емотивен и акустичен проект кој ќе посакате да трае подолго.  Викендов на нејзиниот YouTube профил го објави првото MINISOng видео – кратка акустична верзија од најновата макфестовска песна. Поп-пејачката Јанева и Мини со Македонија во наредниот …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ТИКТОКЕР ТВРДИ ДЕКА КИЈАНУ РИВС МУ Е ТАТКО И ИЗНЕЛ ДЕТАЛИ: Не мора да ме ПРИЗНАЕ! Доцна дознав дека сум вонбрачен син на ЗВЕЗДА!

Тиктокерот Дастин Тајлер, излегол во јавноста со шокантно тврдење – дека тој е вонбрачен син на актерот Кијану Ривс. Тој ги опишал шокантните детали во една од неговите снимки, каде што прво објаснил дека е роден како син на еден од најпознатите актери во Холивуд. После тоа напишал дека неговите …

Повеќе »