Tag Archives: видео

(ВИДЕО) Татко ја вози ќерка си на училиште со мотор, луѓето го критикуваат!

Татко со гордост споделил видео од неговата најмлада ќерка како се вози на мотор со него, но тој не ја очекувал реакцијата што ќе ја предизвика. Корисниците на TikTok го нападнаа PJ Challenger затоа што не ја облекол неговата ќерка во соодветна облека за мотоцикли, што е важно за безбедноста. …

Повеќе »

(ВИДЕО) ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА СТРАШНАТА СНИМКА КАКО ГРОМ УБИЛ ЧОВЕК! Мрежите зовреа од морничавото видео кое го шокираше СВЕТОТ!

На социјалните мрежи се појави снимка од удар на гром во дрво, под кое се засолниле четворица мажи, од кои еден починал од последиците на ударот! На социјалните мрежи пред неколку дена се појави неверојатно и страшно видео. За само неколку дена има повеќе од 17. милиони прегледи и се …

Повеќе »

(ВИДЕО) Брутална одмазда: Младоженецот на венчавката пуштил видео од невестата како има секс со друг

Одмаздата на младоженецот од Кина кој среде венчавка објавил интимно видео од идната сопруга со друг маж повторно го тресе интернетот. Работата да биде уште полоша, го изневерувала идниот сопруг со својот зет додека нејзината сестра била бремена. Овој клип од 2019. година повторно е актуелен на социјалните мрежи и …

Повеќе »

(ВИДЕО) 4. МИЛИОНИ ПРЕГЛЕДИ – Огромна змија завиткана околу муцката на кучето, видеото од спасувањето е хит на интернет!

Кучињата по природа се истражувачи, па не е невообичаено да се вратат од прошетка со некој „плен“ што сакаат да им го покажат на сопствениците. Најчесто се работи за коски или некаков отпад, но сопственичката на кучето од Сан Диего останала шокирана кога видела со што се појавил нејзиниот миленик. …

Повеќе »

ШЕГОВИТО ВИДЕО – Ибрахимовиќ го „заштити“ најпознатиот TikToker Хаби Ламе: „Не се плеткајте со нас!“

Шведскиот напаѓач Златан Ибрахимовиќ и најпознатиот Тиктокер Хаби Ламе веќе извесно време соработуваат на социјалните мрежи, а вчера напаѓачот на Милан објави ново видео од едно нивно дружење. Во видеото кое брзо наиде на голем број реакции, најпрво се појавува Ламе испровоциран од возач во друг автомобил. Сега веќе познатиот …

Повеќе »

Јутјубери уништиле теренец вреден 250. илјади евра поради видео, погледнете ја снимката!

Теренец вреден ЧЕТВРТИНА милион евра е моќна машина, но не е посилна од човечката глупост. Само еден скок бил доволен за да се уништи шасијата на уникатниот теренец. И тоа не било кое, туку чудовиште со три оски и шест тркала. Ѕверот е создаден врз основа на камионот RAM TRX …

Повеќе »

(ВИДЕО) Porsche 911 Turbo S „летал“ на автопат со 325 км/ч

Кога ќе го извадите овој „ѕвер“ на популарниот Autoban, исходот од видеото е многу реален епилог… Автомобилот е придвижуван од нов 6-цилиндричен 3,8-литарски твин-турбо во конфигурација „боксер“, кој е поврзан со автоматизиран 8-брзински менувач со двојна спојка. Максималната моќност на моторот е 650 КС, односно 70 КС повеќе од неговиот …

Повеќе »

(ВИДЕО) НЕ СЕ СКРИЛ ВО ПЛАКАРОТ – РАНО ДОШОЛ ДОМА И СОПРУГАТА И ПРИЈАТЕЛОТ ГИ НАШОЛ ВО ЖЕШКА АКЦИЈА: Влетал со камера и снимил ВИДЕО кое го запали интернетот!

Прељубата е непријатна и болна работа. Многу врски и бракови се прекинати од некој кој ненадејно доаѓа дома за да го фати својот партнер на дело. Понекогаш доаѓа до тепачка, понекогаш до криење во плакарот или жонглирање на тераса или симс… Објаснувањата се само посебна приказна и многумина стануваат одлични …

Повеќе »

(ВИДЕО) „ОРМАН СО ПРОЗОРЕЦ“ – Ѕирнете во најмалиот стан во Њујорк што се изнајмува за дури 2.000 долари месечно

Во видеото на TikTok е претставен еден од најмалите станови во светот кој се состои од една правоаголна просторија без бања, а поради големината е окарактеризиран како „плакар со само еден прозорец“. Ови Лазари е агент за луксузни недвижности кој работи на продажба на некои од најексклузивните и најскапите станови …

Повеќе »