Tag Archives: брејкинг бед

(ВИДЕО) Ѕвездата на серијата „Breaking bad“ има коронавирус: „Носете ги проклетите маски“

Ѕвездата на една од најпопуларните серии на денешницата, „Breaking Bad“, Брајан Кранстон открил дека е заразен со коронавирус и споделил дека донирал крвна плазма во видео објава што го објавил на својот профил на Инстаграм. Актерот ги повика своите придружници да „ги носат проклетите маски“ и да се придржуваат кон …

Повеќе »