Tag Archives: бела коса

(ФОТО) Им ги „кршеше“ срцата на жените ширум светот, а сега е непрепознатлив: „Што е ова?

Холивудскиот актер Патрик Демпси (56) јавноста најмногу го памети по улогата на лекар, неврохирургот Дерек Шепард од серијата „Вовед во анатомија“, а во серијата го нарекуваа и „За сонување“ (McDreamy) поради неговиот неодолив изглед, како во серијата така и во реалниот живот. Актерот го привлече вниманието на жените ширум светот …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) После 10. дена Трамп и се обратил на јавноста: Луѓето во шок поради промената во изгледот

ДОНАЛД ТРАМП синоќа од Белата куќа зборуваше за коронавирусот и стратегијата за вакцинација. Трамп не одговарал на прашањата на новинарите десетина дена и ова беше негово прво јавно обраќање по неговиот пораз од Џо Бајден. Сепак, повеќе од она што го зборуваше, привлекол неговиот изглед, поточно неговата фризура. Корисниците на …

Повеќе »

ПОТПОЛНА ПРОМЕНА НА ИЗГЛЕДОТ – Го памтиме како Гладијатор, а еве како сега изгледа Расел Кроу!

Расел Кроу многумина оставил без зборови кога се појавил на сетот на неговиот последен филм – тој е едвај препознатлив. Поради трилерот „Unhinged“, тој претрпе сериозна трансформација на своето тело, со тоа што стана крајно дебел. Иако некои коментираа дека станува збор за „дебел костум“ за снимање, оние малку подобро …

Повеќе »