Tag Archives: бела есмералда

(ФОТО) Џорџина ги разнежнила обожавателите со нова фотографија од ќеркичката: „Мојата малечка, голем благослов“

Џорџина Родригез ги израдувала своите фанови и објавила нова фотографија од ќерката Бела Есмералда. – Бела Есмералда. Малечка моја, голем благослов, напишала Џорџина во описот на фотографијата. И’ Роналдо веднаш одговори во коментарите, оставајќи емотикон за срце, а фотографијата набрзо собрала повеќе од милион лајкови. View this post on Instagram …

Повеќе »

(ФОТО) Џорџина на Роналдо објави фотографија од ќерката, обетките и бенкицата на Диор во преден план

Џорџина Родригез е ѕвезда на социјалните мрежи и често објавува фотографии на Инстаграм. Таа со последната објава на оваа социјална мрежа ги израдува сите свои следбеници. Кристијано Роналдо и неговиот животен сопатник во април станаа родители на ќерка, додека, за жал, синот почина при породување. View this post on Instagram …

Повеќе »