Tag Archives: без чувства

Овие хороскопски знаци немаат чувства – празни се одвнатре!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Дали некогаш сте сретнале личност за која ви се причинило дека воопшто нема чувства и дека не се грижи за никого? Ако се верува на хороскопот, пет хороскопски знаци …

Повеќе »

5. ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ ЧИИ СРЦА СЕ ЗАЛЕДЕНИ: Тие се толку бесчувствителни што можете да клечите пред нив а тие нема ниту да трепнат!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Хороскопските знаци како Јарец, Водолија, Девица и Бик се вели дека се најстудените во срцето заради начинот на кој се изразуваат. Тоа може да биде нивниот одбранбен механизам, можеби …

Повеќе »

Тие не знаат за емоции: Ова се трите најзлобни хороскопски знаци

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Хороскопот може да открие многу за карактерот, недостатоците и доблестите на една личност. И’ додека сите сакаат да слушнат за своите добри страни, за некои лоши својства на нивниот …

Повеќе »

ЖИВОТ – Таткото пред страшна дилема: Трреба ли на свршеникот на неговата ќерка да му ја каже нејзината најстрашна тајна?

„И додека изгледа дека таа ужива во присуство на своето момче и дека ја привлекува сексуално, чисто се сомневам дека го сака“, открил таткото. Понекогаш родителството е навистина тешко. Во тоа многумина ги увери и еден татко кој на интернет побарал совет. Тој корисниците на „Редит“ ги замолил за совет- …

Повеќе »