Tag Archives: без другари

ТАГА – МОМЧЕ СФАТИЛО ДЕКА ПОВТОРНО ЌЕ ОДИ ВО ВИРТУЕЛНО УЧИЛИШТЕ: Неговата мајка реакцијата на синот ја поставила на социјалните мрежи и испратила порака!

Кога нејзиниот син минатата недела се вратил во виртуелно училиште, Џејн Комбс го видела како се бори. Момчето кое оди во градинка во училиште во округот Ковета, Џорџија, било толку фрустрирано од искуството на далечното враќање на училиште, што ја спуштило главата и плачело. Гледајќи го таков, Комбс знаела дека …

Повеќе »

(ВИДЕО) ПОЖАРНИКАРИ ПРИРЕДИЛЕ ИЗНЕНАДУВАЊЕ за момчето кому никој не му дошол на роденден!

Се’ што 7. годишниот Доминик Гитрас посакувал за неговиот роденден е голема роденденска забава каде ќе бидат сите негови пријатели. Тој повика дури 20. и едвај го чекал тој ден затоа што неговите родители резервираа сала за неколку часа во американскиот град Плајнфилд. Норин Матсон била жената која имала задача …

Повеќе »