Tag Archives: безбол натпревар

(ВИДЕО) На натпревар пред публика ја запросил девојката – добил неочекувана реакција!

На Интернет се појави видео од запросување на безбол натпревар во Масачусетс, САД. Едно момче решило да ја запроси својата девојка пред многубројната публика, но нејзината реакција секако не била она што момчето го сакало. View this post on Instagram A post shared by What’s The Word? (@wtwmass) Фото: Принтскрин/Instagram/wtwmass

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Меган изненадила со доаѓањето: Вита става како да не родила пред два месеци!

Новопечената мајка за првото неслужбено појавување после осум недели од раѓањето на синчето Арчи, се одлучила за едноставен црн фустан над колена кој го дополнила со каиш во боја на злато. Војвотката од Сасекс, Меган Маркл (37) со своето ненадејно доаѓање ги изненадила безбол играчите на МЛБ натпревар кој се …

Повеќе »