Tag Archives: афери

(ФОТО) Ѕвездата на турската сапуница нема среќа ниту приватно во љубовта: Неверството ја довело до депресија

Кансу Дере (41) несомнено беше најдобриот избор за улогата на Асја која и беше дадена во серијата „Неверство“, улогата на измамена жена која е подготвена на се за да открие која е љубовницата на нејзиниот сопруг. Имено, нејзиниот приватен живот е толку турбулентен што ниту една сапунска опера не би …

Повеќе »

Зошто оженетите мажи се неодоливи за жените, а мажените жени за мажите?

Често се случува жената да не најде идеален партнер со кој би стапила во подолга врска или брак. Многумина од нив сакаат само секс за една ноќ. Во такви случаи, можно е жената да се одлучи за врска со веќе зафатен маж. Зошто зафатените жени или мажи се толку привлечни …

Повеќе »

(ВИДЕО) ХОРОР! Почитуван доктор, со тоа што го правел во креветот, ја УБИЛ љубовницата Ивона (38): Жената починала после односот!

Тој ставал кокаин на својот пенисот, кармин и на четката за заби на своите жртви Германски лекар е затворен за убиство на неговата љубовница. Тој е обвинет за ставање кокаин на пенисот пред да има орален секс, по што таа починала. Потоа тврдел дека жртвата свесно учествувала во сè. Германски …

Повеќе »

„ЧЕЛСИ БЕШЕ ВО КРУГОТ НА ПРОСТИТУЦИЈАТА“: Шокантна исповед на Даг Бенд кој го водел, сега згаснатиот фонт на Клинтонови!

Поранешниот помошник на Клинтон, Даг Бенд, за Venity Fair изјавил дека поранешниот претседател Бил Клинтон навистина го посетил озлогласениот „педофилен остров“ на Џефри Епштајн во јануари 2003 година и дека не може да го исфрли Епштајн од „орбитата“ на Клинтон, бидејќи тие летале кон Африка заедно во 2002 година со …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Фатална глумица поради која двајца глумци ги оставиле своите жени

Скандалите поврзани со фаталната британска актерка Лили Џејмс штотуку почнуваат. Се чини дека Доминик Вест не е единствениот оженет актер кој паднал на нејзиниот шарм. Нејзиниот нов филм „Ребека“ штотуку излезе на „Нетфликс“ и додека целиот свет сè уште се опоравува од нејзината афера во Рим со оженетиот Вест пред …

Повеќе »