Tag Archives: атрактивна

(ФОТО) Најпознатата руска манекенка повторно во топлес!

Манекенката Ирина Шајк (35) за потребите на реклама позирала топлес, со кожени панталони и чизми, а градите ги покрила со рацете. Она што можеме да го забележиме е дека познатиот супермодел работи со полна брзина. Таа работеше на брендот Ријана, Savage X Fenty Show Vol. 3, а овој пат таа …

Повеќе »

(ФОТО) Џенифер Лопез и Бен Афлек блескале од среќа на црвениот тепих: Пејачката носела интересна кафеава комбинација

Џенифер Лопез и Бен Афлек синоќа биле на премиерата на нов филм. Премиерата на филмот во кој Бен Афлек игра една од главните улоги се одржа синоќа во Њујорк. Станува збор за историската драма, „Последниот дуел“. Очекувано, Бен дошол „рака под рака“ со својата девојка Џенифер Лопез. View this post …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Шерон Стоун денес полни 63. години а и понатаму би можела да игра во „Ниски страсти!“

Американската актерка, продуцентка и поранешна манекенка Шерон Стоун денес наполни 63. години. Таа ги освои срцата на публиката во филмот „Ниски страсти“ а таа улога не била ниту наменета за неа. Пред неа, улогата била одбиена од многу познати актерки, како што се Џулија Робертс, Мег Рајан, Мишел Фајфер, Џина …

Повеќе »

(ФОТО) Ријана „ги запалила“ социјалните мрежи: Минијатурниот фустан успеал да покрие се’ што треба!

Популарната пејачка на Инстаграм ја следат 90,8 милиони следбеници… Американската пејачка Ријана објави нова фотографија на социјалната мрежа Инстаграм, што предизвика бројни реакции од обожавателите. Убавата Ријана облече шарен фустан, стави шарена шапка на главата и се украси со броен накит, додека со раката испраќа бакнежи. Сопственичката на бројни хитови …

Повеќе »

(ФОТО) Голферка: „Маж ми сака да покажам повеќе деколте!“

ПЕЈГ СПИРАНАЦ, поранешна голферка со хрватско потекло, била во „Playing a round“, поткаст во кој одговарала на бројни прашања од нејзините фанови. Спиранац открила дека нејзината мајка за малку ќе и забранила да игра голф откако ја фатила како мами.   View this post on Instagram   A post shared …

Повеќе »

(ФОТО) Софија Вергара измамува воздишки и во „обично“ издание

Актерката Софија Вергара папараците ја снимиле кога одела на шопинг. Без оглед на тоа што не била средена, актерката докажала зошто важи за една од најпосакуваните жени во Холивуд со толку релаксиран стајлинг. Иако се приближува до својата петта деценија, една од најубавите актерки во Холивуд е секако Софија Вергара. …

Повеќе »

(ФОТО) Шерон Стоун ги запалила социјалните мрежи: Еве како ѕвездата на „Ниски страсти“ изгледа на 62. години!

Актерката Шерон Стоун беше светски секс симбол откако неколку пати ги прекрсти нозете во филмот „Ниски страсти“ во раните 90-ти. Денес таа, со своите објави на Инстаграм, сè уште заведува Убавата 62-годишна актерка се потпрела боси на софата пред портретот на Мерилин Монро за фотографија направена од славнта стилистка Либи …

Повеќе »

(ФОТО) Софија Вергара позирала потполно гола

Нејзината фигура на 49. години ги остава без здив мажите ширум светот Софија Вергара е најплатената актерка, но и една од најатрактивните во светот. Нејзината фигура на 49. години ги остава мажите без здив, но и жените кои копнеат по такво тело. Актерката е активна на социјалните мрежи, па често …

Повеќе »

(ФОТО) СИТЕ ЗИНУВААТ КОГА ЌЕ КАЖЕ КОЛКУ Е СТАРА: Ова баба ја скокотка фантазијата и на напола помладите – Фотографиите и се опасни за срце!

Нејзината желба е да ги инспирира другите жени да престанат да ја кријат својата возраст Една млада баба од Калифорнија ги шокираше своите следбеници на Инстаграм кога конечно објави колку години има. Алис Васкез редовно објавува свои заводливи фотографии на таа социјална мрежа, кои ги воодушевуваат нејзините 34.400 следбеници. View …

Повеќе »