Tag Archives: арми хамер

(ФОТО) ПОТПОЛНО ПРОПАДНАЛ – ПОЗНАТИОТ АКТЕР СЕ ШЕТА ВО ИСКИНАТА и ФЛЕКАВА МАИЦА: Обвинет за силување, сопругата го оставила, а татко му СЕ ОТКАЖАЛ ОД НЕГО! Загрижувачки изглед!

Изразот „од ѕвездите до калта“ на својата кожа го почувствувал познатиот актер Арми Хамер. На овој холивудски убавец, по изненадувачкиот успех на режисерот Лука Гвадањини со филмот „Call Me By Your Name“ од 2017 година, во кој Хамер ја толкуваше главната улога и ангажманите во филмовите како „Извини што те …

Повеќе »

(ВИДЕО) ШОКАНТЕН СКАНДАЛ – Пристигнува документарен филм за холивудски актер обвинет за силување и канибализам

Пред година и пол Арми Хамер се најде во центарот на скандал кога неколку жени го обвинија дека им испраќал вознемирувачки пораки со бројни сексуални упатувања на канибалистички чинови. Приказната за овој шокантен скандал кој ја потресе американската, но и светската јавност ќе се емитува на Discovery+ веќе на 2. …

Повеќе »

„Дизни“ ги избришал сцените со Арми Хамер – глумецот кој е обвинет за силување и злоставување

Дизни Плус започна да отстранува содржина што во своите сцени го вклучуваат актерот Арми Хамер. Кариерата на Хамер започна да се распаѓа оваа година поради некои вознемирувачки обвинувања против него, вклучувајќи силување и канибализам. Поради тоа, неколку големи проекти беа запрени, а соработката му ја откажаа и неговата агенција и …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Прво корона па после злоставување: „Дизни“ во големи проблеми поради филмот „Смрт на Нил“

„Дизни“ се најде во неволја поради филмот „Смрт на Нил“, во кој глуми Арми Хамер, актер кој неодамна се најде во центарот на скандалот, откако протекоа пораки поради што некои го обвинија за канибализам. Меѓутоа, актерот неодамна беше обвинет за сексуално злоставување и силување. Се разбира, ова им создава сериозни …

Повеќе »

(ФОТО) „Славниот глумец брутално ме силуваше, главата ми ја удираше од ѕид“

Американскиот актер Арми Хамер, познат по улогата во филмот Скриена љубов, го загуби учеството во два холивудски проекти по обвинувањата за силување на социјалните мрежи, а една млада жена поднесе тужба против него во четвртокот. Адвокатот на Хамер, Ендру Бретлер, ги окарактеризира обвинувањата како скандалозни и рече дека актерот ги …

Повеќе »