Што не советуваат ѕвездите денеска според хороскопскиот знак?!

Овен
Работа: И денес комуникацијата нема да ви биде силна страна, па советот е да ја контролирате импулсивноста и да се обидете да бидете малку пофлексибилни.

Љубов: Мали проблеми и недоразбирања во комуникацијата би можеле и денес да ве очекуваат на љубовно поле.


Здравје: Зајакнете го имунитетот.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 29.02.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Бизнис: Овенот денес би можел да очекува некои важни промени поврзани со планирањето на …