Што не очекува денеска според хороскопот?

Стрелец
Бизнис: Оваа сабота не е лоша доколку сакате да подмирите некои заостанати работи, и да прегледате деловни зделки кои не се реализирани од различни причини.

Љубов: Доколку сте задоволни од постоечката љубовна ситуација, тогаш нема да има потреба ништо да менувате овој ден.


Здравје: Многу добро.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Скопје Куп 2024 – изложба на макети, диорами и минијатури

Во организација на макетарскиот клуб „Мајор Михајло Ивановски Микс“ од Скопје, од 1-ви до 3-ти …