Што не очекува денеска според хороскопот?

Шкорпија
Работа: Многу работа поврзана првенствено со нови работни места или проекти ги очекуваат повеќето Скорпии. Оставете неколку минути за одмор.

Љубов: Ова секако не е ден во кој можете да очекувате некакви драстични промени на љубовен план, но еден повик може да промени се.


Здравје: Одлично.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Читаме боса нова со „Акварела“ квартет

„Литература.мк“ во партнерство со радиото „Џез ФМ“ организираат низа музички настани во новото Café Literatura …