Што не очекува денеска според хороскопот?

Вага
Работа: Многу добар ден, полн со различни активности е пред родените во знакот Вага.

Љубов: Старите симпатии, доколку ги има, треба да ги оставите во сеќавањата, бидејќи тие можат да бидат сериозна пречка за нови можности, кои можете да ги очекувате исто како и денес.


Здравје: Пазете се од настинки.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Скопје Куп 2024 – изложба на макети, диорами и минијатури

Во организација на макетарскиот клуб „Мајор Михајло Ивановски Микс“ од Скопје, од 1-ви до 3-ти …