Што не очекува денеска според хороскопот?

Девица
Работа:. Вашите добри организациски предиспозиции можат да ви донесат повеќе придобивки денес во која било работа што ја работите.

Љубов: Нема ништо значително различно и суштински ново во најавата за љубовни настани за овој ден. Посветете се на негување на постоечките партнерски односи.


Здравје: Психофизички замор.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

РАНА НАЈАВА: Во Склоп на длабокиот циклон од северозападна Европа, влажен бран ќе ја зафати и Македонија!

Метео прогноза на Славчо Попоски: Во склоп со длабокиот циклонски систем кој е со центар …