Што не очекува денеска според хороскопот?

Лав
Работа: Обидете се да ги зауздите вашите мегаломански желби и ги имате сите предиспозиции крајот на денот да го дочекате позадоволно отколку што очекувавте.

Љубов: Речиси се што сакаат во љубовната сфера, во текот на оваа сабота повеќето Лавови имаат реални шанси да го остварат. Искористете барем една од понудените можности и уживајте.


Здравје: Би уживале во физичка активност.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

РАНА НАЈАВА: Во Склоп на длабокиот циклон од северозападна Европа, влажен бран ќе ја зафати и Македонија!

Метео прогноза на Славчо Попоски: Во склоп со длабокиот циклонски систем кој е со центар …