Што не очекува денеска според хороскопот?

Рак
Работа: Денеска Ракот го очекуваат многу обврски. Полека, без брзање, се може да постигнете со добра организација.

Љубов: Денеска не е реално да се очекуваат големи промени во љубовната сфера. Погрижете се тоа да не е апсолутно права линија.


Здравје: Освен замор, нема значајни предупредувања.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

РАНА НАЈАВА: Во Склоп на длабокиот циклон од северозападна Европа, влажен бран ќе ја зафати и Македонија!

Метео прогноза на Славчо Попоски: Во склоп со длабокиот циклонски систем кој е со центар …