Што не очекува денеска според хороскопот?

Близнаци
Бизнис: Близнаците денес можат да очекуваат убава понуда за нови деловни проекти. Не размислувај премногу.

Љубов: Можете да очекувате сосема фер ден, пред се доколку сакате да го оставите минатото зад себе.


Здравје: Можни проблеми со дишните патишта.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

РАНА НАЈАВА: Во Склоп на длабокиот циклон од северозападна Европа, влажен бран ќе ја зафати и Македонија!

Метео прогноза на Славчо Попоски: Во склоп со длабокиот циклонски систем кој е со центар …