Што не очекува денеска според хороскопот?

Бик
Работа: Без поголеми проблеми, но со мало задоцнување, денес пристигнувате до се што сте наумиле.

Љубов: Вниманието и разбирањето на саканата личност ќе ви значат многу. Реципроцитет во натура и уживајте.


Здравје: Сосема задоволително.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

РАНА НАЈАВА: Во Склоп на длабокиот циклон од северозападна Европа, влажен бран ќе ја зафати и Македонија!

Метео прогноза на Славчо Попоски: Во склоп со длабокиот циклонски систем кој е со центар …