Што не очекува денеска според хороскопот?

риби
Бизнис: Мало одложување не може да ги расипе плановите што сте ги поставиле да ги спроведете премногу денес. Не претерувајте со физичките напори.

Љубов: Ги имате сите предиспозиции за барем една конкретна освојувачка љубовна акција, секако доколку сте расположени. Само напред.


Здравје: Хронични заболувања.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

РАНА НАЈАВА: Во Склоп на длабокиот циклон од северозападна Европа, влажен бран ќе ја зафати и Македонија!

Метео прогноза на Славчо Попоски: Во склоп со длабокиот циклонски систем кој е со центар …