Што не очекува денеска според хороскопот?

Водолија
Работа: Вашиот заслужен планиран одмор денес може да биде прекинат со повици за помош и од старите и од новите деловни соработници.

Љубов: Многу е поволен ден за сите освојувачки акции, почнувајќи од малите и оние со поголема емоционална тежина.


Здравје: Спијте доволно.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

РАНА НАЈАВА: Во Склоп на длабокиот циклон од северозападна Европа, влажен бран ќе ја зафати и Македонија!

Метео прогноза на Славчо Попоски: Во склоп со длабокиот циклонски систем кој е со центар …