Што не очекува денеска според хороскопот?

Работа: Најтипичните Јарци денеска ќе имаат многу позитивна енергија, па би било штета да не ја искористите правилно и да бидете активни.

Љубов: Денешните активности на љубовно поле сметајте ги како инвестиција за подобра иднина. Уживајте со саканата личност.


Здравје: Одлично.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

РАНА НАЈАВА: Во Склоп на длабокиот циклон од северозападна Европа, влажен бран ќе ја зафати и Македонија!

Метео прогноза на Славчо Попоски: Во склоп со длабокиот циклонски систем кој е со центар …