Што не очекува денеска според хороскопот?

Овен
Бизнис: Без разлика што е првиот ден од викендот, реално е денес да очекувате многу деловни активности од типичниот Овен. Не е препорачливо да се заморувате премногу физички.

Љубов: Денес можете да очекувате барем едно пријатно изненадување од саканата личност. Опуштете се и уживајте.


Здравје: Многу добро.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за денес за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите во врска со работата, љубовта и здравјето.

Овен Работа: Претстои многу добар работен ден за Овните, особено би можеле да бидат задоволни …