Само малкумина ќе ја најдат мачката на фотографијата за десет секунди, дали сте меѓу нив

Една од фотографиите која ја полуде интернет публиката е оваа објавена од сопственичката на домашно милениче, мачка.
Таа објави фотографија од својата дневна соба на Редит и ги праша корисниците дали можат да ја најдат мачката за 10 секунди. Многумина решија да го прифатат предизвикот, но во коментарите признаа дека им треба уште малку време.
Дали сте меѓу оние кои успеале да ја најдат мачката на фотографијата во дадениот временски рок?
Ако не, решението е на фотографијата подолу.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за утре, 21.05.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Работа: Денеска Овенот главно ќе се занимава со документација со акцент на довршување на …