Родителите бараат помош во потрагата: Се бара ученичката Вања Ѓорчевска, исчезнала одејќи накај училиште

Утрово исчезна ученичката Вања Ѓорчевска, објави на социјалните мрежи нејзината загрижена мајка.

Зорица Ѓорчевска мајка објави на Фејсбук дека нејзината ќерка Вања исчезнала одејќи накај училиште.


Последен пат Вања била видена во Дебар маало во Скопје на пат кон ООУ Јохан Хајнрих Песталоци


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 22.02.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Работа: Типични претставници на Овен имаат одличен работен ден пред нив. Со добра организација …